Software house


By program robił dokładnie to czego potrzebujesz. I to szybko!

Masz nowy pomysł na biznes? A może program, którego używasz nie spełnia Twoich wymagań? Chcesz aby komputer, smartfon lub inne urządzenie robiło dokładnie to czego chcesz, bez potrzeby ciągłego zawracania głowy informatykom? Dobrze trafiłeś! Od wielu lat tworzymy aplikacje internetowe i mobilne według dokładnych zaleceń klienta, a jeśli nie ma on pomysłu jak pewne rozwiązania wdrożyć służymy naszą wiedzą. We współpracy z grafikami, programistami, devOpami, UXowcami i marketingowcami tworzymy dla Ciebie wszystko to, co sobie zamarzysz. Poznaj nasze atuty:

  • Wykwalifikowany zespół pracowników
  • Projekt całkowicie dopasowany do Twoich potrzeb
  • Konsultacje na każdym etapie projektu

Nasz zespół to grupa utalentowanych i wykształconych osób, wyspecjalizowanych w odpowiednich kierunkach. Każdy z nas posiada wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuje do tworzenia profesjonalnych rozwiązań internetowych. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Wszystkie projekty są dla nas nowym wyzwaniem. Poświęcamy im wiele czasu, przemyśleń i analizy. Wszystko po to, aby projekt stworzony przez nasz zespół spełniał oczekiwania klienta oraz cele jakie zostaną mu postawione.

{{message}}

Nasz proces tworzenia oprogramowania

Nasz proces składa się z kilku prostych kroków połączonych w idealną strategię projektową pozwalającą na stworzenie idealnie dopasowanego oprogramowania do Twojego biznesu!

Konsultacje

Masz pomysł, na program, który samodzielnie będzie realizował zadania i łączył je z wpłatami od klientów? Nie jesteś pewien, czy Twój pomysł można w jakikolwiek sposób zrealizować? Skontaktuj się z nami i sprawdź. Po wstępnych konsultacjach: e-mailowych bądź osobiście, przejdziemy do działania. Zanim zaczniemy jakiekolwiek prace musimy wiedzieć, w jakiej branży działasz i czego od nas oczekujesz. Ten etap jest kluczowym, do przeprowadzenia kolejnych prac.

design process

Makietowanie

Przy użyciu najnowszych narzędzi do makietowania tworzymy wstępny szkic oprogramowania, pierwsze projekty, aby mogli Państwo zobaczyć z jakich elementów oprogramowanie będzie się składać, na jakich pozycjach będzie się pojawiać logo, grafiki, tekst. Jest to idealny moment do zaplanowania strategii User eXperience.

Na tym etapie tworzymy też wstępny szablon graficzny, dobieramy kolory i przesłane nam elementy, by wszystko tworzyło spójną całość.

makietowanie

Finalny projekt

Po stworzeniu oprogramowania na serwerach deweloperskich przystępujemy do wdrożenia. Instalujemy oprogramowanie na produkcyjnym serwerze, przeprowadzamy finalne testy, importujemy dane, tworzymy zautomatyzowane procesy itd. Wszystko przy współpracy z Wami, abyście byli pewni, że oprogramowanie spełnia wszystkie założenia.

Udzielamy gwarancji na stworzone oprogramowanie, czuwamy nad jego aktualnością i bezpieczeństwem. Nie zapominamy o swoich klientach po zakończeniu zlecenia.

design process