Jesteśmy Twoim partnerem w sukcesie


about

Jesteśmy stabilną, działającą na rynku od dekady, dynamicznie rozwijającą się firmą, a naszym celem jest tworzenie rozwiązań internetowych dopasowanych ściśle do potrzeb klienta. Nie chcemy sprzedawać Wam tego co możecie mieć za darmo. Nasze systemy od samego początku dostosowane są do indywidualnych potrzeb Waszej firmy, tak aby obsługa systemu była jak najbardziej prosta i intuicyjna.

Zespół naszych pracowników składa się z programistów, grafików i specjalistów do spraw relacji z klientem. Chcemy byście byli obsłużeni na najwyższym poziomie, a zlecony nam system otrzymali w jak najkrótszym czasie.

Projektujemy i wykonujemy w pełni obiektowe aplikacje internetowe oparte głównie na języku programowania PHP, które korzystają zarówno z relacyjnych baz danych jak i noSQL. W razie potrzeby stosujemy także inne technologie jak C#, Java, Go czy NodeJS. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność pieniędzy, szybkość działania i możliwość rozwoju kodu przez wiele osób. Tworzymy nie tylko proste wizytówki Waszych firm, ale również rozbudowane systemy CMS, sklepy internetowe, a także systemy CRM, ERP i aplikacje do zarządzania firmą. Nie korzystamy z gotowych, często niezabezpieczonych i źle napisanych rozwiązań jak mają to w zwyczaju czynić inne, tanie firmy. Wszystkie nasze systemy są autorskimi rozwiązaniami wykonanymi po uprzednich dokładnych konsultacjach zgodnie z przedstawioną nam specyfikacją. Żadne zlecenie nie stanowi dla nas problemu - jesteśmy po to by spełniać Wasze programistyczne marzenia.

Nasze główne marki


Falcon CRM

Oprogramowanie CRM udostępniane w formie SaaS, wyróżniające się na rynku dużą modułowością. W prostych słowach - używając tego oprogramowania widzicie tylko to co chcecie, bez zbędnych opcji.

Falcon Software

Nasza marka Software-house'u skierowana do zagranicznych klientów. Tworzymy oprogramowanie na zamówienie, zgodnie z wymaganiami kienta.

BIN store

Nasze autorskie oprogramowanie e-commerce, na którym budowane są nasze sklepy internetowe. Jesteśmy w stanie szybko dostosować je do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.