Swoboda dodawania treści


Systemy, które rozumieją Twoje potrzeby

Czym jest system CMS? Systemy zarządzania treścią CMS (z ang. content management system) umożliwiają szybką budowę i edycję stron internetowych przez osoby zupełnie nie znające języka HTML. Systemy CMS spowodowały prawdziwy przełom w jakości tworzenia stron internetowych - teraz właściciel serwisu WWW może samodzielnie modyfikować i rozbudowywać swój serwis internetowy. Oznacza to ogromną oszczędność czasu i pieniędzy.

Standardowy proces rozbudowy serwisów WWW wymagał zaangażowania zespołu programistów, którzy zajmowali się zmianami w każdej podstronie. Pociągało to za sobą nie tylko dodatkowe koszty, ale także ogromną ilość czasu. System CMS wyeliminował ten etap. Dziś osoba odpowiedzialna za serwis sama może w bardzo prosty sposób dokonać wszelkich modyfikacji strony i dzięki temu proces aktualizacji jest bardzo przyspieszony, a jego koszty, znacznie obniżone.

Gdy zlecicie nam stworzenie strony internetowej nasz zespół grafików przygotuje odpowiedni szablon graficzny, który po zaakceptowaniu zostanie wdrożony do CMSa. Umieścimy również w nim przygotowane przez Ciebie teksty, tak byś zyskał jeszcze więcej czasu. Oczywiście będziesz mógł je później dowolnie zmodyfikować. Późniejsza zmiana wyglądu strony nie będzie wymagała zmiany wszystkich tekstów - wystarczy że zażyczysz sobie nowy projekt graficzny.

Systemy CMS najnowszych generacji umożliwiają edycję strony, tak jak ją widzi zwykły użytkownik w oknie swojej przeglądarki. Wygląd strony w trakcie edycji odzwierciedla w niemalże 100% to co zobaczy odwiedzający nasz serwis. Możemy więc przerabiać każdy fragment strony wg własnego uznania. Co więcej, nie musimy znać języka HTML - wszystkie operacje wykonujemy za pomocą edytora podobnego do Worda. Możemy w nim pogrubiać tekst, podkreślać, pisać kursywą, różnymi kolorami, wstawiać tabelki, obrazki i wiele więcej. Wszystkie zmiany możemy oczywiście podejrzeć i w razie potrzeby wrócić do stanu sprzed zmianami. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć, co możemy Ci zaproponować.

{{message}}