Efektywne sklepy internetowe


Przenieś sprzedaż do Internetu

Jeśli chcesz mieć niepowtarzalny sklep internetowy, który będzie odpowiadał na Twoje zapotrzebowanie, zgłoś się do nas. Wykonujemy sklepy internetowe zgodnie ze specyfikacją klienta, najczęściej dostosowane do już istniejącego oprogramowania w firmie. Łączymy działające sklepy z programami takimi jak Subiekt, czy z portalem aukcyjnym Allegro. Wszystko po to by Tobie pracowało się najwygodniej.

Każde wdrożenie opieramy na indywidualnej analizie potrzeb klienta. Wykonujemy wszystkie niezbędne mechanizmy - systemy rabatowe, raporty sprzedażowe i zaawansowane narzędzia do promocji. Tworzymy wirtualne produkty, które nasi klienci mogą łączyć z usługami ze świata rzeczywistego.

Przygotowany przez nas produkt zapewnia niespotykane w tym segmencie cenowym opcje zarówno techniczne - dostosowanie funkcji sklepu do indywidualnych potrzeb klienta - jak i serwisowe - zapewniamy obsługę techniczną funkcjonujących już sklepów. Nie zapominamy o naszych klientach, gdy produkt został już sprzedany - zawsze oferujemy pomoc w przypadku nieprzewidzianych problemów, a także oferujemy rozszerzenia możliwości sklepu po preferencyjnych cenach.

Silnik naszego sklepu internetowego, w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności, stworzony został w oparciu o język PHP oraz bazę danych MySQL.

{{message}}

Najważniejsze funkcje sklepu

Skupienie na
Produkcie
Szczegóły
Produktu
Filtrowanie
Produktów
Wygodny
Koszyk
Opcje
Zakupu
Wygodna
Płatność