Produkcja branżowego video


Zwiększ zaangażowanie klientów

Obecnie coraz większą wagę przykłada się do stworzenia filmów promujących daną usługę bądź markę. Podczas naszej wieloletniej działalności w promowaniu naszych klientów widzimy jak wielkie znaczenie odgrywają dobrze skomponowane filmy promujące ich produkty. Nie jesteśmy dużym domem produkcyjnym, ale za to doskonale znamy realia budżetowe i potrzeby mniejszych firm, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Ci usługę, która zmieści się w Twoim budżecie, a której nie będziesz się musiał wstydzić. Oferujemy:

  • Twojrzenie materiałów video wysokiej jakości.
  • Współczesny projekt dopasowany do Twojej firmy.
  • Zwiększenie sprzedaży poprzez video promocję Twojej marki.

Dysponujemy własnym sprzętem, ale w miarę potrzeb wypożyczamy sprzęt dużo wyższej klasy by stworzyć materiał jak najwyższej jakości. Wszystko zależy od Twoich potrzeb orazj inwencji i budżetu. Oferujemy nagrywanie video zarówno z ziemi jak i z powietrza, za pomocą dronów. Jednak nie musisz ograniczać się wyłącznie do filmów. Tworzymy także animacje i video katalogi.

{{message}}

Nasz proces produkcji video

Podchodzimy do powierzonych nam zadań opracowując zawczasu pełną strategię działań, dzięki czemu możesz być pewien sukcesu swojego projektu.

Konsultacje

Konsultacje przeprowadzamy mailowo lub na spotkaniu. Spisujemy pomysły, kształtujemy oczekiwania i wstępny zarys scenariusza. Musimy dobrze wiedzieć czym się zajmujecie, jaki biznes prowadzicie i czego od nas oczekujecie. Wzajemnie zrozumienie jest kluczem do dobrej współpracy, dlatego bardzo sobie cenimy ten etap.

Na tym etapie powstaje scenariusz, na podstawie którego będziemy kręcić poszczególne sceny, a na późniejszych etapach montować Twoje video.

Inwestycja w ten etap projektu jest kluczowa dla dobrego zrozumienia Twojego biznesu.

design process

Plan zdjęciowy

W dogodnym dla Ciebie terminie umawiamy się na zdjęcia. W zależności od projektu mogą to być zdjęcia w Twojej firmie, albo plan z aktorami. Pracujemy na swoim, lub specjalnie do tego wypożyczonym sprzęcie, aby jeszcze bardziej podnieść jakość tworzonych filmów.

Filmy tworzone są zgodnie z opracowanym wcześniej scenariuszem, który stworzyliśmy razem w poprzednim etapie.

design process

Montaż

Gdy całość materiału jest już nakręcona, nasi montażyści przystępują do tworzenia finalnego video. To najbardziej pracochłonny etap, bo składa się nie tylko z przejrzenia wszystkich materiałów, wybrania najlepszych ujęć, ale również uporządkowania ich w odpowiedniej kolejności. Na tym etapie korygujemy kolory, i dobieramy ścieżkę dźwiękową.

Całość składa się na efekt finalny, na który pracowaliśmy wspólnie, razem z Tobą!

design process

Finalne wideo

Po zakończeniu montażu przedstawiamy Ci finalne wideo, do którego możesz zgłaszać poprawki. Pracujemy tak długo, aż obie strony będą zadowolone z efektu. Na każdym etapie wspomagamy Cię naszą radą i doświadczeniem, abyś mógł się przekonać, że tworzony produkt będzie idealnie spełniał Twoje wymagania.

Gdy wszystkie poprawki zostaną wdrożone, pozostaje cieszyć się finalnym efektem i prezentować gotowy film we wszystkich mediach. W tym także możemy Ci pomóc.

design process