Jak tworzymy aplikacje mobilne?


Jeden projekt dla wszystkich systemów.

Przeprowadzone przez WeAreSocial badania pokazują, że tylko na początku 2018 r. ponad 4 miliardy ludzi na świecie korzystało ze smartfona. W Polsce natomiast jest to już ponad 60% mieszkańców, a taka ilość jest nie do pominięcia, gdy planujesz swój biznes w Internecie. Z każdym rokiem ten procent wzrasta, a w niektórych krajach udział Smartfonów w rynku web przekracza 90%. Sama strona internetowa, wykonana oczywiście w technologii RWD może nie wystarczyć. Zaangażuj użytkowników jeszcze bardziej i stwórz z nami dedykowaną aplikację mobilną.

  • Tworzymy aplikacje, które łączą Twoich klientów z Tobą!
  • Zgodny z trendami, estetyczny i współczesny design.
  • Zwiększ sprzedaż i zaangażonwaie użytkowników.

Dzięki najnowocześniejszym narzędziom tworzymy aplikacje przeznaczone na platformy Android i IOS i możemy je opublikować w sklepach Google Play i Apple App Store w Twoim imieniu. Nie musisz się martwić o klucze i licencje, które są do tego potrzebne. Zaufaj nam i stwórz z nami swoją pierwszą i każdą kolejną aplikację mobilną.

{{message}}

Nasz proces tworzenia aplikacji mobilnych

Przez wiele lat istnienia naszej firmy wypracowaliśmy stabilną strategię tworzenia aplikacji mobilnych. Przeczytaj jak przebiega ten proces.

Konsultacje

Chciałbyś stworzyć swoją własną aplikację, ale nie wiesz co powinno się w niej znaleźć i od czego zacząć? Spieszymy z pomocą! Konsultujemy wszelkie pomysły: e-mailowo bądź osobiście i podpowiadamy jak powinna wyglądać Twoja aplikacja. Podczas konsultacji dowiadujemy się, czym się zajmujesz i jaki biznes prowadzisz, a także: czego od nas oczekujesz. Wzajemnie zrozumienie jest kluczem do dobrej współpracy, dlatego bardzo sobie cenimy ten etap. Skontaktuj się z nami, żeby sprawdzić, co możemy dla Ciebie zrobić.

design process

Makietowanie

Przy użyciu najnowszych narzędzi do makietowania tworzymy wstępny szkic aplikacji, pierwsze projekty poszczególnych ekranów, abyście mogli zobaczyć z jakich elementów aplikacja będzie się składać, na jakich pozycjach będzie się pojawiać logo, grafiki, tekst. Jest to idealny moment do zaplanowania strategii User eXperience.

Na tym etapie tworzymy też szablon graficzny aplikacji, dobieramy kolory i przesłane nam elementy, by wszystko tworzyło spójną całość.

makietowanie

Development

To finalny etap, w którym składamy wszystkie uzgodnione elementy w jedną, spójną całość. Aplikacja jest tworzona przez nasz dział programistyczny, a następnie przesyłana Wam do testów. Wprowadzamy do aplikacji wszystkie zgłoszone nam uwagi i zmiany, aby spełniała ona wszystkie stawiane jej wymagania. Po serii testów tworzymy finalne aplikacje na określone w umowie platformy.

Na koniec publikujemy aplikacje w sklepach Google Play i Apple App Store.

development