Responsive Web Design


Jeden projekt na wszystkie platformy

RWD to standard w tworzeniu stron internetowych. W obecnych, zdominowanych przez smartfony czy tablety, czasach nie można stworzyć strony tylko na standardowy widok komputera z dużym ekranem. Od początku tworzenia stawiamy więc na podejście mobile-first, które zakłada stworzenie Twojej strony tak, aby wyświetlała się ona idealnie na wszystkich urządzeniach - zarówno tych z małym ekranem, jak i tych w rozdzielczościach 4K. Strony projektowane przez nas wyróżniają się:

  • Jednym projektem dla mobile, tabletów i desktopów.
  • Pięknym, współczesnym designem, który się liczy.
  • Zwiększeniem sprzedaży wraz ze strategicznym podniesieniem UX.

Nasz zespół to grupa utalentowanych i wykształconych osób, wyspecjalizowanych w odpowiednich kierunkach. Każdy z nas posiada wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuje do tworzenia profesjonalnych rozwiązań internetowych. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Wszystkie projekty są dla nas nowym wyzwaniem. Poświęcamy im wiele czasu, analizy i dyskusji. Wszystko po to, aby projekt stworzony przez nasz zespół spełniał oczekiwania klienta oraz cele jakie zostaną mu postawione.

{{message}}

Nasz proces tworzenia stron

Nasz proces składa się z kilku prostych kroków połączonych w idealną strategię projektową pozwalającą na stworzenie idealnie dopasowanej strony do Twojego biznesu!

Konsultacje

Konsultacje przeprowadzamy mailowo lub osobiście. Dlaczego wspominamy o etapie konsultacji? Musimy dobrze wiedzieć czym się zajmujesz, jaki biznes prowadzisz, a przede wszystkim: czego od nas oczekujesz. Wzajemnie zrozumienie jest kluczem do dobrej współpracy, dlatego bardzo sobie cenimy ten etap. Dowiadujemy się w ten sposób jaką kolorystykę preferujesz, jakie inne witryny Ci się podobają, jak działa konkurencja w Twojej branży i na co musimy zwrócić uwagę.

Inwestycja w ten etap projektu jest kluczowa dla dobrego zrozumienia Twojego biznesu.

design process

Makietowanie

Przy użyciu najnowszych narzędzi do makietowania tworzymy wstępny szkic strony, pierwsze projekty, abyś mógł zobaczyć z jakich elementów będzie się składać strona, na jakich pozycjach będzie się pojawiać logo, grafiki czy tekst. Jest to idealny moment do zaplanowania strategii User eXperience (UX).

Na tym etapie tworzymy też wstępny szablon graficzny, dobieramy kolory i przesłane nam elementy, by wszystko tworzyło spójną całość.

makietowanie

Finalny projekt

Po stworzeniu szablonu przystępujemy do wdrożenia. Instalujemy oprogramowanie na serwerze, może to być albo darmowy CMS, albo nasze dedykowane oprogramowanie. Dopasowujemy szablon, wypełniamy serwis treścią i brakującymi elementami.

Po stworzeniu serwisu uruchamiamy go pod wybraną przez Ciebie domeną internetową i zgłaszamy do Google aby mógł nowo stworzoną strone zaindeksować.

strona