Projektowanie stron internetowych
O Najlepszej firmie hostingowej i webdesignerskiej w Polsce
Oferta najlepszej firmy hostingowej i webdesignerskiej w Polsce
Portfolio najlepszej firmy hostingowej i webdesignerskiej w Polsce
Kontakt z najlepszą firmą hostingową i webdesignerską w Polsce
WebLogic
Login Hasło
Rzetelna Firma

Płatności dotpay

O firmie

O firmie

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, a naszym celem jest tworzenie rozwiązań internetowych dopasowanych ściśle do potrzeb klienta. Nie chcemy sprzedawać Państwu tego co możecie mieć za darmo. Nasze systemy od samego początku dostosowane są do indywidualnych potrzeb Państwa firmy, tak aby obsługa systemu była jak najbardziej prosta i intuicyjna.

Zespół naszych pracowników składa się z programistów, grafików i specjalistów do spraw relacji z klientem. Chcemy by byli Państwo obsłużeni na najwyższym poziomie, a zlecony nam system otrzymali w jak najkrótszym czasie.

Projektujemy i wykonujemy w pełni obiektowe aplikacje internetowe oparte na języku programowania PHP 5, które korzystają z baz danych MySQL5. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność pieniędzy, szybkość działania i możliwość rozwoju kodu przez wiele osób. Tworzymy nie tylko proste wizytówki Państwa firm, ale również rozbudowane systemy CMS, sklepy internetowe, a także systemy CRM i aplikacje do zarządzania firmą. Nie korzystamy z gotowych, często niezabezpieczonych i źle napisanych rozwiązań jak mają to zwyczaj czynić inne, podrzędne firmy. Wszystkie nasze systemy są autorskimi rozwiązaniami wykonanymi po uprzednich dokładnych konsultacjach zgodnie z przedstawioną nam specyfikacją. Żadne zlecenie nie stanowi dla nas problemu - jesteśmy po to by spełniać Państwa marzenia.