Projektowanie stron internetowych
O Najlepszej firmie hostingowej i webdesignerskiej w Polsce
Oferta najlepszej firmy hostingowej i webdesignerskiej w Polsce
Portfolio najlepszej firmy hostingowej i webdesignerskiej w Polsce
Kontakt z najlepszą firmą hostingową i webdesignerską w Polsce
WebLogic
Login Hasło
Rzetelna Firma

Płatności dotpay

Systemy CMS

Czym jest system CMS? Systemy zarządzania treścią CMS (z angielskiego content management system) umożliwiają, mówiąc w skrócie, szybką budowę i edycję stron internetowych przez osoby zupełnie nie znające składni HTML. Systemy CMS spowodowały prawdziwy przełom w jakości tworzenia stron internetowych - teraz właściciel serwisu www może sam dowolnie modyfikować i rozbudowywać swój serwis internetowy. Oznacza to ogromną oszczędność czasu i pieniędzy.

Systemy zarządzania treścią

Standardowy proces rozbudowy serwisów WWW wymagał zaangażowania zespołu programistów, którzy zajmowali się zmianami w każdej podstronie. Pociągało to za sobą nie tylko dodatkowe koszty, ale także ogromną ilość czasu. System CMS wyeliminował ten etap. Dziś osoba odpowiedzialna za serwis sama może w bardzo prosty sposób dokonać wszelkich modyfikacji strony i dzięki temu proces aktualizacji jest bardzo przyspieszony, a jego koszty znacznie obniżone.

Gdy zlecicie nam stworzenie strony internetowej nasz zespół grafików przygotuje odpowiedni szablon graficzny, który po zaakceptowaniu zostanie wdrożony do CMSa. Umieścimy również w nim przygotowane przez Ciebie teksty, tak byś zyskał jeszcze więcej czasu. Oczywiście będziesz mógł je później dowolnie zmodyfikować. Późniejsza zmiana wyglądu strony nie będzie wymagała zmiany wszystkich tekstów - wystarczy że zażyczysz sobie nowy projekt graficzny.

Systemy CMS najnowszych generacji umożliwiają edycję strony, tak jak ją widzi zwykły użytkownik w oknie swojej przeglądarki. Wygląd strony w trakcie edycji odzwierciedla w niemalże 100% to co zobaczy odwiedzający nasz serwis. Możemy więc przerabiać każdy fragment strony wg własnego uznania. Co więcej, nie musimy znać języka HTML - wszystkie operacje wykonujemy za pomocą edytora podobnego do Worda. Możemy w nim pogrubiać tekst, podkreślać, pisać kursywą, różnymi kolorami, wstawiać tabelki, obrazki i wiele więcej. Wszystkie zmiany możemy oczywiście podejrzeć i w razie potrzeby wrócić do stanu sprzed zmianami.

Systemy CMS cechuje jeszcze jedna zaleta. Jego rozbudowa jest praktycznie nieograniczona. Za pomocą dodatkowych modułów można tworzyć nawet ogromne portale. Przykładowo mogą to być:

  • Atrykuły i nowości - za pomocą tego modułu możemy szybko i łatwo dodawać na stronę najświeższe informacje związane z firmą, wydarzeniami w kraju czy na świecie - wiadomości te można później przeglądać w archiwum, czy znajdować po konkretnych słowach występujących w treści;
  • Galeria zdjęć - dzięki temu modułowi dodasz wiele zdjęć prezentujących wydarzenia w Twojej firmie i pogrupujesz je na odpowiednie kategorie
  • Sondy - zawsze gdy będziesz chciał poznać opinię innych ludzi możesz umieścić na swojej stronie ten moduł
  • Forum dyskusyjne - gdy tylko będziesz chciał umożliwić wielu ludziom wymianę informacji
  • Księga gości - by inni mogli zostawić po sobie jakąś pamiątkę
  • Oraz wiele, wiele innych - ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia